Nå har jeg fulgt flittig med på forumet her i ca halvannet år, men har ikke kommentert noen ting, for jeg har måttet ha mitt fokus et annet sted. For akkurat et år siden så kjøpte jeg en BMW 320i cab som jeg skulle style, men ville ikke gjøre noe før den var gjeldsfri (Jeg tok 100% lån). Så nå har jeg jobbet døgnet rundt i et år. Og nå er den endelig gjeldsfri. Skal gjøre visse modifikasjoner fra Mai og hele sommeren. Til vinteren skal den i utgangspunktet i garasjen og skal ikke på veien før til våren igjen.
Bilen er forholdsvis strøken. Har rullet 162 000km og har servicehefte. Fargen er mørkeblå og mørkeblått skinninteriør. Bilen har M-tech understell, stoler og ratt, og den er visst orginalsenket 40/40 fra fabrikk. Skal bli 60/40, siden det i utgangspunktet kun skal være sommerbil. Har også hardtop til den.
Bilen skal senkes 20mm til foran, få nye lykter rundt hele. Skjørt rundt hele. Nytt interiør (mørkeblått skinn er det kjedeligste i verden=P) Hvite skiver i instrumentpanelet. Blått lys i dashbordet. Og muligens ny lakkering.
Har ikke bestemt meg 100% for utseendet ennå, eller det blir M-look(surprise), men vet ikke om det blir E36 eller E46 looken jeg skal satse på.
Har fulgt nøye med på bilene til Jonte og Rage. Begge har blitt utrolig nydelige. Så nå gleder jeg meg til mai og komme igang med arbeidet.