
Bimma
Bruker-
Innholdsteller
33 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av Bimma
-
Har drevet med skyting i flere år, både jaktfelt og baneskyting(konkurranseskyting) Du burde kanskje ha meldt deg på et skytterlag nær deg så får du hjelp med alt fra diverse skytestillinger til hvordan du skal puste før du trekker av for å få et bra skudd:) Ikke koster det mye ettersom du får lånt våpen fra skytterlaget. Men kan fort koste litt hvis du vil ta det lengre enn kun skoleskyting som det kalles. Bare skytterklær koster fort noen tusen, samt ny sauer børse koster deg fort 17000kr ny:) Selv om du kanskje har mer interresse i jakt og typiske jaktvåpen så kan du lære MYE av å melde deg på en såkalt skytterskole, eller rett og slett melde deg inn i et skytterlag(er mye tips og hente fra folk som har drevet med skyting i noen år). Siste jeg deltok på jaktfelt stevne er riktig nok noen år siden, men var min tredje gang jeg skøyt med jaktrifle. Var morro å prøve noe annet, men det som var spesielt morro var når de erfarne "jaktkara" ble lattelig gjort av en som kanpt hadde fyrt av 100 skudd med jaktrifle. Skøyt vel 30treff og 14 innertreff av 30/30 mulige. Sku sett gamlekara glåmte rart på gutten som kom i gul/svart adidasdress og patroner i lomma på JAKTFELT og knuste gamlinga:hammer
-
Der ja, takk:) Ja, prisen var en smule høy;/ Er disse de samme felgene, men orginale?http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=71931&highlight=bbs+15%22
-
Ser at koed selger orginale bbs felger til e30, men er det noen som vet hvordan disse ser ut i virkeligheten? Det er bare bilde av en heller dårlig tegning=)
-
romperistern sin d
-
har ikke planer om å kjøpe det akkurat nå, sry. Blir ikke før enn når det blir litt varmere ute at jeg begynner å fikse opp litt småting her og der på bimmern:)
-
er antageligvis veng det blir bestilles fra.. så passformen på de var bra?
-
bra!! så jækla stor prisforskjell på org skjermer og uorg.. takk for hjelp
-
så klart, men hvordan er passformen på uorg skjermer?:)
-
noen som vet hvordan passformen på uorginale forskjermer til e30 er? mye som må gjøres for å få de til å passe? mvh
-
http://www.autodb.no/cgi-bin/car/prospect.pl?nr=790189&username= legger ut for brodern så bare ring nummeret som står der:) er en utrolig strøken bil!
-
altid artig med bilder. bare å fortsette
-
ok=) hvilke filtere og diskanter anbefales da, som ikke koster all verdens?
-
så man trenger et "spesielt" filter?
-
kanskje dumt spørsmål, men er det mulig og bruke coax høyttalere sammen med diskant? altså koble de på samme delefilter?
-
sry men helt glemt å sjekke denne tråden på en stund=P men, han hadde 2 stk mtx thunder bassere og en mtx monoblokk til å drive basserne.nå er ikke akkurat jeg no proff men etter det j syntes så låt d veldig bra. stram og rimelig dyp bass=) Men dette er en stund siden fordi han trengte plassen baki så nå har han kasta i en rockford av gamle typen i en fabrikklagd kasse, men bassporta sitter der enda men ikke direkte ned i kassa lengre, syntes det fortsatt låter bra=) får jo mer lyd i coupen ved å ha bassporter inn i coupen sant?=) I min derimot er d kanskje mer dyp bass men det låter helt bra nok=)
-
Hvor ligger savegamesa/careergames gjemt i juiced?
emne svarte i Bimma sin goLd^- i Hobby, photoshop og spill
viper + mods.....ingen som slår den=) har et par mill på noen løp -
ok, får høre rundt på noen høggere om de har=) takk for svar
-
mye må man ut med for å få tak i det man trenger? Har jo et par som kan å skru e30 som muligens kan gjøre jobben:)
-
lurer på om å ettermontere servostyring på en 86 320 er vanskelig? Begynner å bli lei av å ikke ha servo :mad:
-
http://www.koed.dk de har vel en del mtech stuff til e30
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.