davidvilla
Bruker-
Innholdsteller
33 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av davidvilla
-
Var ikke verre enn det nei ;p takker for svar
-
Sorry off topic, men dette har jeg lurt lenge på. Hva er et åpent luftfilter?
-
Takk for svar. Blir nok sandblåsing og lakkering nå snart.
-
Jeg har noe overflaterust på understellet. Går det på garantien eller?
-
Jeg har akkurat samme problemet. Blir jo aldri kald luft!!!
-
FY FLATE det der kommer til å bli porr!
-
Specs på dekk og felg gjerne :D
-
Den Corradoen er solgt til en kompis av meg :) meget fin bil
-
nydlig bil
-
Selvom det er en gammel tråd... Noe som har skjedd?
-
Gjerne en link til tråden hannes der!
-
Håper du bestilte 5Zigen felgene :D Meget fin bil og nydelig spiller !!
-
Har du fått subbene dine nå ? :D
-
noe som har skjedd her i det siste da?
-
140,2dB med: 2x10" GZHW Cadence ZRS C65 i 2ohm Pioneer DEH7200SD Volkswagen Golf V :D
-
Det der va helt SYKT rått :D
-
Ble veldig bra det der! Hvor mye senk har du ? 60/60 ? Og vil veldig gjerne ha link til hvor du kjøpte felgene, siden jeg sliter med å finne noen til min Golf!
-
Jeg har cadence zrs c65, og er veldig fornøyd med den. En kompis har zrs c8 og liker den veldig godt. MYE lyd for pengene
-
Relativt kraftig russebilanlegg, trenger mye hjelp.
emne svarte i davidvilla sin eirik_smo i Bilstereo
Er ikke vits med den forsterkeren til de subbene. 2500watt rms på forsterker og 500watt rms på subbene sier vel sitt. BOSS er heller ikke noe bra merke. Ground Zero eller Rockford Fosgate er meget gode merker innen basshøyttalere. -
Men har dere noen gode tips for å feste kassen? Skal sette i basskassen min om noen dager
-
Har kjøpt meg en 2005 modell Golf 1.6 Jubileum med RCD 300 spiller. Da jeg satt på en cd-plate og skrudde opp volumet fikk jeg helt sjokk. Det spilte faktisk temmelig bra. Kunne skru opp meget høyt uten noen tegn til forvrengning. Så da lurer jeg på følgende siden jeg skal skifte til pioneer spiller og 2 10" basser. Er det en forsterker som jeg ikke vet noe om ? Og vil jeg da miste den ganske fine lyden som er i høyttalerene om jeg bytter headunit?
-
Hvorfor er det så viktig med tjukk strømkabel?
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.