-
Innholdsteller
32 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av jondanir
-
her er lookalike-lysene :) både oppe og nede...
-
har hatt 150km/t i 3.giret på 7.000rpm ;) 1.gir 60kmt 2.gir 110kmt 3.gir 150kmt skal få 50kmt på de 2 neste girene ;)
-
hahaha! Så det nå!! Føler meg som den smartassen :P Det stod "lignende tråder"... Trodde det var "nye tråder"... :P
-
fin bil :) Har selv RS4 225x40x18 på sommerdekkene og det er NYDELIGE felger :D Lykke til med prosjektet :D
-
Satt på filteret først, så potta... Han jeg kjøpte den hos var en eldre audimekaniker, og han hadde "mange" audier hjemme. han sa dette var den sprekeste (SALGSTRIKS!!) yeah, whatever :P men synes selv den går godt :) og har ikke noen sjangs mot en 180hk golf :P aner ikke hvilken chip han kompisen min har, men han har 130hk...
-
konstanterer med at Golfen drar fra 0-100, mens 100-200 vinner Audien ;)
-
jada, jada... superteit...
-
Har ca. 6000 innlegg på http://www.iform.no, og der er de hyggelige :P
-
jeg sier bare det jeg er blitt fortalt av de jeg kjøpte det hos :) Jeg skal ikke si "slik er det". Som sagt, jeg sier bare det jeg er blitt fortalt. Sier de det øker med 5hk, så regnet jeg med at det gjorde det. Må jo beklage på det "sterkeste" hvis de løy ;) Og jeg synes egentlig enkelte går litt OT med om det øker med 1hk eller 100hk :P Det er bare å si golf eller audi :P
-
har allerede vært med i en kræsj i vinter, så ikke prøv deg med den ;) og hva er morsomt med 0-100 på 30 sek fordi man spinner hele tia? :P
-
audien er min :) Har planlagt det, men da må det ikke være vinter og is ute. Så venter til sommeren ^^
-
Det er derfor en kompis og jeg har lagt en litt tykkere slange fra framsiden nede med fangeren (vises ikke) og opp fram til filteret. Gikk 2 slanger før vi fikk det til. De 2 første smeltet :P Det gir kald luft rett inn i filteret :P Miniturbo... haha!
-
saklig...
-
har vært oppi 80km/t mange ganger uten problemer ;)
-
Det er åpent sportsfilter, det originale luftfilterboksen tok jeg ut og satt i boden ;)
-
Tror du må lese første innlegget på nytt :P
-
Har kjørt en god del "vanlige" hverdagsbiler, og det er ikke noen av dem som har samme bunndraget som Audien :wonder: Har faktisk holdt følge med en Audi A6 2.5l TDI Quattro med 180hk med detta "dråget" :P
-
ja :)
-
Når jeg kjøpte sportsfilteret sa de at den ga ca 5hk. Når jeg kjøpte potta sa de at den økte effekten med ca 5% av originaleffekt :P og 5+7,5 = ca 13 :)
-
flaut :wonder:
-
den har 150hk originalt, men den er ikke original ;)
-
Hvilken bil tror du hadde kjørt fra den andre? - Audi 100 2.6l V6 stasjonsvogn vs. Volkswagen Golf 1.9 TDI som er en kombi. - Audien har 163hk og 250Nm og Golfen har 130hk og 320Nm (tror jeg)... - Audien veier ca. 1400kg og Golfen veier ca. 1200kg. Audien har sportsfilter og sportspotte. Golfen er chippa. Begge bilene er spreke ;) VS.
-
ikke helt sikker :P
-
Ville gått tilbake til V6`ern ;) Syk, syyk lyd i dem. Har selv en Audi 100 2.6E V6 og er krute fornøyd. Har satt i et sportsfilter og sportseksos. Det gjorde ikke lyden verre, for å si det slik. Blir ca 160+ i hk og rundt 250Nm, og det drar ;) Min bruker rundt 1.2 på bykjøring og 0.9 på lankjøring. På tullkjøring bruker den 3 :P :P
-
• Alder (hvor gammel var du?) Var 18 • Hvilken bil (merke, modell, årsmodell, kjørt langt?, hk etc) Bilde® av den? Saab 900i, 1989mod, 2000ccm, 336.000km, ca 110hk. • Hva betalte du for selve bilen? (+ eventuelle reparasjoner i etter-tid) Betalte 2500,- for bilen av en romkamerat. Vi delte leilighet et år, så fikk den 10.000 billigere :P Betalte en kar litt penger for å sveise litt frieksos. • Forsikring (hvor mye, hvilket selskap, hvem den stod på også) Har ikke sjangs å huske, stod på pappa. • Hvordan følelse/meninger du fikk av denne bilen (startperioden/slutt-perioden; var bilen god/dårlig > hvorfor?) Bilen hadde rimelig grei akselerasjon, men den sugde på toppfart... Har jo da funnet ut i ettertid at den sugde på begge :P Den tålte alt av juling, for jeg har ikke peiling på hvor mange ganger denne bilen har blitt dratt opp eller løftet opp på veien. Jeg fylte olje en gang den tiden jeg hadde den, litt over 1år, uten problemer. Viftereimen gikk en gang, men bare å slenge på ny. Solgte den for 2.500,- fordi jeg skulle ta tatovering og trengte penger ;)
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.