Hei.
Har gått i anskaffelse av en arbeidsbil.
Bilen er en Skoda Pickup registrert på siste halvår i 2000. Bilen har rullet drøye 120000, og har 1,9 liters dieselmotoren under huven. Ikke akkurat noe killer, men så langt er jeg fornøyd med bilen.
Som dere ser er det 3 stk Hella 3000, med parklys montert foran, og grøftelys ifra Biltema.
Planen var å beholde den orginale looken, men i tillegg få til et fett "følgebilstuk" om det i det hele tatt er noen som skjønner hva jeg mener?
Om noen har inspirasjon til meg, så kjør på...
Anser ikke dette som noe prosjekt, men et litt etter litt...??? øøøhh? Prosjekt? Ja, ok et bitte lite prosjekt da? :P
Mine tanker om bilen:
-Bytte framskjerm på venstre side (fikk med en heftig bulk på kjøpet. Noen som har, eller vet?)
-Montere fjernlys på bøylen bak hytta. (5 eller 6 rektangulære, ifra Biltema, med ettermontert parklys)
-Rotorbjelke (Er på utkikk etter en rotorbjelke på ca 70-100cm. Noen som vet av noe rimelig?)
-16 eller 17" hjul
-Senking (Hvor får jeg kjøpt senkesett?)
-Lakkere fangere, lister og speil i samme farge som bilen. (Har litt lyst til å lakkere hele bilen sortblank, men...)
-Sikler litt etter i bygge hele platten invendig i dørk/dråpeplate men det er dyrt! Noe må gjøres baki der iallefall. Forslag?
-Har sett på noen pickuper at de har nett bak, istedet for bakluke. Vurderer det, men hvor skal jeg lete?
Det er sikkert mer også, men husker ikke akkurat nå.



LinkBack URL
About LinkBacks








